Mad Squirrels Vrchlabí vítězí v Grand Finále 2023

Novinky

Vytvořeno: 27.11.2023 19:52

Vrchlabí, 30. září 2023 - Vrchlabí se stalo dějištěm napínavého a dramatického Grand Finále české nejvyšší soutěže v rugby league. Dva špičkové týmy 1. ligy, Mad Squirrels Vrchlabí a Krupka Dragons, se utkaly o prestižní titul, ale na konci to byli domácí Mad Squirrels, kteří si odnesli vítězství.

Mad Squirrels Vrchlabí, snažící se obhájit loňský titul, vedli svou cestu k finále suverénním způsobem. Ve 6. kole soutěže, předcházejícím Grand Finále, nasadili proti Krupka Dragons především juniory a novější méně zkušené hráče, aby šetřili svou hlavní sestavu na klíčový zápas. Jejich účast ve finále byla již jasná díky přesvědčivým výkonům v předchozích zápasech.

Mad Squirrels Vrchlabí, snažící se obhájit loňský titul, vedli svou cestu k finále suverénním způsobem. V 6. kole soutěže, předcházejícím Grand Finále, nasadili proti Krupka Dragons především juniory a novější méně zkušené hráče, aby šetřili svou hlavní sestavu na klíčový zápas. Jejich účast ve finále byla již jasná díky přesvědčivým výkonům v předchozích zápasech.

Předzvěstí Grand Finále byl zápas šestého kola 1. ligy mezi Krupka Dragons a Mad Squirrels, který skončil díky změněné Vrchlabské sestavě výhrou pro Krupku, a ta si tak zajistila účast ve finále. Slavia Hradec Králové, kteří o finále také usilovali, nakonec zůstali na třetím místě tabulky bez finálového utkání.

Samotné Grand Finále se konalo 30. září 2023 ve Vrchlabí a přineslo divákům skvělou sportovní podívanou. Domácí tým Mad Squirrels se v honu za obhajobou loňského titulu střetl s vytrvalými Krupka Dragons v dramatické bitvě. Nicméně, Mad Squirrels ukázali svou sílu a přesvědčivě porazili soupeře v poměru 32:10. Vítězství Mad Squirrels Vrchlabí tak potvrdilo jejich dominanci v české nejvyšší soutěži.

Článek publikoval: David Lahr
dne: 27.11.2023 19:52