Plán reprezentace pro rok 2022

Reprezentace

Vytvořeno: 03.03.2022 09:17

Seniorský národní tým čeká ME v rugby legue skupiny "C", které se odehraje v říjnu tohoto roku. Přesný formát soutěže, nebo rozlosování zatím není známo.

Další soustředění mohou být přidána před termín ME, až bude znám formát a datum.

Dlouhodobým cílem přípravy širšího kádru reprezentace bude příprava mužstva na nároky mezinárodního RL, které se neustále zrychluje a klade tak větší nároky na fyzickou připravenost hráčů. V příštím roce ERL uvažuje o turnaji Mistrovství Evropy v 9’s, kterého se chceme účastnit. Tímto směrem se bude ubírat celá příprava, včetně zápasů letošního EURO C. Protože se ale naše domácí soutěže nezlepšují podobným tempem a tak jsme nuceni si některé věci přenést do přípravy CZRLA reprezentace. “Hráče čeká náročná příprava, plná tvrdé práce a jen Ti, kteří prokáží odhodlání a patřičnou výkonnost budou moci reprezentovat” říká Petr Šedina (manažer seniorské reprezentace mužů)

Realizační tým

Ze zdravotních důvodů odstupuje pro sezónu 2022 z pozice trenéra David Lahr, kterého nahradí současný kapitán Národního týmu, Tomáš Řičica. David Lahr by se měl k realizačnímu týmu opět připojit v průběhu roku 2023.

ManagerPetr Šedina
TrenérTomáš Řičica
S&C trenérJiří Válek

Rozpis soustředění

Klubové tréninky

Kromě velkých celorepoblikových soustředění plánujeme každý měsíc trénink v libovolném klubu. Cílem je seznámit trenéry a hráče s požadavky a strukturou hry, kterou chtějí reprezentační trenéři po hráčích. Pro domluvení klubového tréninku kontaktujte prosím Petra Šedinu. Tréninky nepřesáhnou 2 hodiny.

Celorepubliková soustředění

Další soustředění mohou býr přidána, jakmile bude známo rozlosování ME.

DatumMístoDruh přípravyPro koho
pátek 15. dubnaRiegrova 55, Hrochův Týnec, 538 62Rugby League soustředěníSoustředění otevřeno pro všechny hráče, nutno vyplnit přihlášku.  (uzavírka přihlášek neděle 10.4.)
sobota 18. červnaStadion TJ Lokomotiva Beroun, Tyršova 85, 266 80 BerounRugby League soustředěníSoustředění otevřeno pro všechny hráče, nutno vyplnit přihlášku
sobota 20. srpnamísto bude doplněnoRugby League soustředěníSoustředění otevřeno pro širší výběr

Harmonogram 18. června 2022

10:00 - 12:30Ranní blok
12:30 - 14:00Oběd (v režii každého účastníka)
14:00 - 15:30Odpolední blok

Pro hráče jsou zajištěny kabiny, sprchy. Jídlo, tejpování si řeší každý sám.

Článek publikoval: David Lahr
dne: 03.03.2022 09:17